aadel.ee    
heater
Ettevõtte tutvustus |  Kindlustusseltsid |  Kindlustusliigid |  Koostööpartnerid |  Seadused |  Kontaktandmed |  INFO KLIENDILE
Meie tutvustus
Meeskond
Uudised
Tööpakkumised
 

Meeskond

 

TALLINNA KONTOR

 

 

Tõnis Laks

Tegevjuht

Tel: 6 816 910

Fax: 6 816 911

GSM: 56 666 486

e-post: tonis@aadel.ee

 

Ivo Bachmann

Maakler

GSM. 56 516 70

Tel. 6 816 912

Fax: 6 816 911

e-post: ivo@aadel.ee  

 

Enn Bachmann

Maakler

GSM. 51 516 70

Tel. 6 816 917

Fax: 6 816 911

e-post: enn.bachmann@aadel.ee  

 

Merle Ausmeel

Tegevjuhi abi

Tel: 6 816 910

Fax: 6 816 911

GSM: 56 666 480

e-post: merle@aadel.ee

 

Kris-Sten Ristmets

IT Spetsialist

Tel. 6 816 916

Fax. 6 816 911



e-post: kris@aadel.ee

Viive Ponomarjov

Maakler

GSM. 51 516 73

Tel. 6 816 914

Fax: 6 816 911

e-post: viive.ponomarjov@aadel.ee  

 
 

Tiit Tänav

Maakler

Tel: 6 816 918

Fax: 6 816 911

GSM: 56 666 487

e-post: tiit@aadel.ee

 



PÄRNU KONTOR


 

 

Ave Must

Kontori Juhataja

GSM 56 666 490

Tel 44 928 51

Fax 44 927 19

E-mail ave@aadel.ee

Juta Killing

Maakler

GSM 51 179 08

Tel 44 927 39

Fax 44 927 19

E-mail juta@aadel.ee

Imbi Kuldkepp

Maakler

GSM 56 650 063

Tel 44 928 97

Fax 44 927 19

E-mail: imbi.kuldkepp@aadel.ee


Anu Anijalg

Maakler

GSM 52 083 07

Tel 44 927 89

Fax 44 927 19

E-mail anu@aadel.ee


Tiit Kass

Maakler

GSM 52 520 32

Tel 44 219 15

Fax 44 927 19

E-mail tiit.kass@aadel.ee

 

TARTU KONTOR


 

 

Maia Kanna

Maakler

GSM 56 666 308

Tel 74 770 81

Fax 74 770 80

E-mail: maia.kanna@aadel.ee

 

Maia Janson

Tel 50 125 38

Fax 74 770 80

E-mail: maia.janson@aadel.ee

 

Sigrid Kool

Assistent

Tel 74 770 82

GSM 52 95 622

Fax 74 770 80

E-mail: sigrid.kool@aadel.ee

Maris Kilg

Maakler

GSM 53 453 494

Tel 74 770 83

Fax 74 770 80

E-mail: maris.kilg@aadel.ee

Ester Peterson

Maakler

GSM 52 77 900

Fax 74 770 80

E-mail: ester@aadel.ee

 

Tiiu Järv-Kiis

Assistent

Tel 74 770 82

Fax 74 770 80

E-mail:

tiiu@aadel.ee
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
meediadisain.com