logo aadel

Kindlustuse valimine ei pea olema keeruline.

Meie spetsialistid aitavad kindlustusvalikud lihtsaks teha.

Kindlustuse valimine ei pea olema keeruline.

Meie spetsialistid aitavad kindlustusvalikud lihtsaks teha.

Aitame teid kõigis kindlustusalastes küsimustes.

KINDLUSTUSPAKKUMISED

Aitame teil välja valida teile parima kindlustuslahenduse vastavalt teie individuaalsele kindlustushuvile.

KINDLUSTUSPOLIISIDE PIKENDAMINE

Poliisi lõppemisel teavitame teid sellest aegsasti ning aitame teil uueks perioodiks välja valida uue kindlustuslahenduse.

NÕUSTAMINE KAHJU KORRAL

Kahju korral anname nõu kuidas tekkinud olukorras käituda ja probleem leiaks lahenduse.

Küsimuste korral võtke ühendust oma maakleriga või kirjutage meile

Ivo Bachmann

Maakler
565 1670
ivo.bachmann@aadel.ee

Tiit Tänav

Maakler
5666 6487
tiit.tanav@aadel.ee

Maris Kilg

Maakler
5345 3494
maris.kilg@aadel.ee

Anne-Ly Nukki

Maakler
522 0535
annely.nukki@aadel.ee

Aet Tänav

Maakler
5666 6309
aet@aadel.ee

Viive Ponomarjov

Maakler
515 1673
viive.ponomarjov@aadel.ee

Imbi Kuldkepp

Maakler
5665 0063
imbi.kuldkepp@aadel.ee

Enn Bachmann

Maakler
515 1670
enn.bachmann@aadel.ee

Juta Killing

Maakler
511 7908
juta@aadel.ee

Anu Anijalg

Maakler
520 8307
anu.anijalg@aadel.ee

Tiit Kass

Maakler
525 2032
tiit.kass@aadel.ee

Tiiu Järv-Kiis

Assistent
5666 6494
tiiu.jarv-kiis@aadel.ee

Ave Must

Pärnu Kontori Juhataja
5666 6490
ave@aadel.ee

Merle Ausmeel

Tegevjuhi abi
5666 6480
merle.ausmeel@aadel.ee

Silver Havamaa

Tegevjuht
5666 6666
info@aadel.ee

TALLINNA KONTOR

A. H. Tammsaare tee 53, 11316 Tallinn
666 6060
info@aadel.ee

TARTU KONTOR

Soola 5, 51013 Tartu
747 7082
info@aadel.ee

PÄRNU KONTOR

Suur-Jõe 62, 80010 Pärnu
449 2851
ave@aadel.ee